MEZAR YAPIMI

Başta Kayseri olmak üzere çevre İl ve İlçelerdeki Mezarlıklarda, sevdiklerinize ait mezarların her türlü yapım, onarım ve yenileme hizmetleri Firmamız Yalçınkaya Mezar tarafından özenle yapılmaktadır.

İster iş yerimizden isterseniz web sayfamız üzerinden beğeneceğiniz mezar modelleri her türlü granit, mermer, mozaik ve Doğal taştan yapılarak mezarlığa sevk edilmekte, mezarlıktaki alanın uygun peyzaj ve düzenlemesi deneyimli teknik personelimiz tarafından yapılarak mezarlar yerine montaj edilmektedir.

Yeni mezar yapımı ile birlikte daha önce yaptırdığınız mezarların bakım ve onarım hizmetlerini yürütmekteyiz ve size bir telefon araması mesafesindeyiz.

İster yurt içinde isterse yurt dışında olun, sevdiklerinize ait mezarların ilk yapımı, bakım ve onarım taleplerinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Hayatta iken üzerlerine titrediğimiz yakınlarımıza vefamızı göstermek için mezarlarına da en iyi şekilde bakmanın hepimizin görevi olduğunu düşünüyoruz.

Blok Granit Mezar, Blok Mermer Mezar, Aile Kabri ve tüm Mezar ve Kabir modellerimiz için aramanız veya sitemizden modellerimiz hakkında detaylı bilgi edinip bize ulaşmanız yeterli olacaktır.