KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda:

Kurucumuz Hakkı YALÇINKAYA' nın 1999 yılından itibaren günümüze ulaşan mesleki tecrübesini, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile birleştirerek Sivas Bulvar 7.Km üzerindeki imalathanesinde, seçkin doğal taş ve mermer taşlar kullanarak el emeğiyle ürettiği Taş mezar, Mermer Mezar, Taş Çeşme, Barbekü, Şömine ve Mezar Başı modellerini müşterilerine ulaştırarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız, geçmişten günümüze taşın üstüne kurulu kültürel mirası, yarınlara taşımaktadır. Başlıca uzmanlık alanımız olan MEZAR YAPIMI hizmetlerinin yanında Çeşme, Barbekü ve Şömineleri tarihi ve modern çizgilerle buluşturup, ürüne dönüştürmektedir.

Firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe ve insanlardan aldığı güven ile müşterilerinin değerli yakınlarını ebedi yolculuğuna uğurlarken son görevlerini layığı ile gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sürdürdüğümüz bu misyonda, mezar yapım ve onarımı ile taş çeşme, barbekü ve şömine hususunda deneyimli ve uzman kadromuz ile, istenilen hizmeti detaylı ve titiz bir şekilde projelendirerek hayata geçirmekteyiz.